Teslimat Ve iade

Web sitemizde vermiş olduğunuz siparişlerinizi 7 gün içerisinde Perdengelsin.com Müşteri Hizmetleri’ni arayıp gerekli bilgileri aldıktan sonra iadesini yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, ürün kutusu, ürün ambalaj ve diğer tüm materyallerin eksiksiz olarak size bildirilen adrese anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla gönderilmesi gerekmektedir.

 

"Mesafeli Satış Sözleşmesi Uygulaması Hakkındaki Yönetmelik Madde 15’e göre tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz."

 
KİŞİYE ÖZEL BASKILI PERDE ürünleri promosyonel perde grubundadır ve İade - değişim yapılmamaktadır.


İade gönderimi sırasında kargo firmasından veya iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle ürün ve ürünün materyallerinde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iade işlemi gerçekleştiren müşteriye aittir.

Perdengelsin.com Müşteri Hizmetleri’nin onayı olmayan iade işleminizde; iadeniz kabul edilmeyecek ve gönderiniz teslim alınmayacaktır.

 

İade Edilen Ürünün Parasının Ne Zaman ve Nasıl Geri Alınacağı Hakkında;

 

Eksik gelen ürünlerde geri ödeme işlemi yapılamaz.

 

Gönderdiğiniz ürün/ürünler, firmaya eksiksiz olarak ulaştığında Perdengelsin.com tarafından iade işleminin onaylanırsa 7 iş günü içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.

 

Ödeme şeklini nasıl yaptıysanız iadeniz ona göre gerçekleşir.

 

Ödemenizi "Kredi Kartı" ile yaptıysanız; ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

 

Ürünü iade ederken kargo ücreti ödemezsiniz.

 

 

TAŞIMA SIRASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER

 

Taşıma sırasında hasar görmüş ürünü tespit etmek için;

Kapınıza gelen kargo yetkilisinin yanında ürün ambalajını açarak bir hata veya tahribat olup olmadığını kontrol ediniz ve faturası ile karşılaştırınız. Sorun gördüğünüz takdirde kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanak ile sorunu belirterek ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz.

Kargodan ve firmamızdan kaynaklı sorunlarda ürününüz yenisi ile kargo bedeli ödemeden değiştirilmektedir.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4